Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní zařízení > Gamepady >

Nintendo HW Pokéball Plus

Nintendo HW Pokéball Plus

Cena produktu Nintendo HW Pokéball Plus není známa.

 

Popis produktu Nintendo HW Pokéball Plus: Poké Ball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! S jeho pomocí může Pokémony chytat a brát s sebou na své cesty. A ty nyní můžeš mít toto unikátní zařízení se známým vzhledem - Pok...  Více informací


Nintendo HW Pokéball Plus - popis

Poké Ball je důležitá součást vybavení každého Pokémon Trenéra! S jeho pomocí může Pokémony chytat a brát s sebou na své cesty. A ty nyní můžeš mít toto unikátní zařízení se známým vzhledem - Poké Ball Plus. S Poké Ballem Plus v ruce dobrodružství s Pokémony vyskočí z obrazovky do reálného světa.

Co všechno umí?
Poké Ball Plus + Nintendo Switch
Při použití s Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! funguje jako Joy-Con ovladač. Běhej, bojuj, pohybuj se v menu - to vše Poké Ball Plus hravě zvládne.

Chytej Pokémony - Poké Ball Plus má senzory pohybu, takže když se objeví divoký Pokémon, můžeš jej chytit stejným pohybem, jako bys házel opravdový Poké Ball.
Světla, zvuky, akce! - Když chytíš nového přítele z řad Pokémonů, Poké Ball Plus zavibruje a rozsvítí se a také uslyšíš unikátní zvuk chyceného Pokémona, jako kdyby byl doopravdy uvnitř!
Vezmi si svého Pokémona na cesty​ - Tvůj Pokémon s tebou může na procházku parkem i do lesa v reálném světě. Když s Pokéballem jemně zatřeseš, Pokémon uvnitř se ozve a Poké Ball Plus zavibruje.
Mew - V každém novém Poké Ball Plus se ukrývá Mew, mytický Pokémon, který je předkem všech ostatních Pokémonů.

Pokéball Plus + Smartphone
Stejně jako Pokémon Go Plus ti Poké Ball Plus umožní více zábavy a volnosti při tvém pátrání po divokých Pokémonech v Pokémon GO!
Najdi Pokémony i bez sledování obrazovky telefonu - Jakmile se na blízku objeví Pokémon, Poké Ball Plus tě upozorní. Zmáčkni tlačítko pro hození Poké Ballu a zařízení bude svítit a vibrovat, aby tě upozornilo na to, jestli byl tvůj hod úspěšný. Po dobu spojení s telefonem také měří ušlou vzdálenost, takže můžeš líhnout vejce i získávat Candy od tvého zvoleného parťáka.

Výrobce Nintendo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nintendo HW Pokéball Plus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Speciální herní ovladače, Joysticky.