Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní zařízení > Gamepady >

Microsoft Xbox One Wireless Controller

Microsoft Xbox One Wireless Controller

Cena produktu Microsoft Xbox One Wireless Controller není známa.

 

Popis produktu Microsoft Xbox One Wireless Controller: Balení obsahuje bezdrátový ovladač pro Xbox One společně s adaptérem, s pomocí kterého ovladač pohodlně spojíte s vaším počítačem. S bezdrátovým ovladačem pro konzoli Xbox One si akci vychutnát...  Více informací


Microsoft Xbox One Wireless Controller - popis

Balení obsahuje bezdrátový ovladač pro Xbox One společně s adaptérem, s pomocí kterého ovladač pohodlně spojíte s vaším počítačem.

S bezdrátovým ovladačem pro konzoli Xbox One si akci vychutnáte ještě intenzivněji, než kdykoliv předtím. Technologie Impulse Trigger vám rozvibruje konečky prstů, takže realisticky ucítíte každou bouračku, či výbuch. Přepracované páčky a nový směrový ovladač vám pomůže dosáhnout výjimečné přesnosti, přičemž při návrhu byl důraz kladen i na ergonomii. Celkem se do nového ovladače povedlo Microsoftu vměstnat až 40 vylepšení, díky kterým bude hraní s ovladačem zase o kousek vychytanější.

Technické vlastnosti:

Bezdrátový ovladač vycházející z původního pro Xbox 360, ovšem s více jak 40 vylepšeními.
Zažijte akci jako nikdy předtím díky vibračním prvkům Impulse Trigger. Nové rotory ve spouštích vám rozvibrují konečky prstů, díky čemuž si budete moci vychutnat dosud nezažitý realismus držení zbraní, bouraček i nárazů.
Díky přítomnosti rozšiřujícího portu s vysokorychlostním přenosem můžete s kompatibilním headsetem snadno vychutnat čistý a ostrý zvuk během chatování s vašimi spoluhráči, přáteli, či rodinou.
Nově navržený směrový ovladač lépe reaguje na stisknutí i pohyby ve kterémkoliv směru. Vylepšené páčky je možné lépe uchopit a ovládání s nimi je mnohem přesnější. Rovněž byla podstatně vylepšena možnost dosahu na všechny ovládací prvky na ovladači, takže na tlačítka snadno dosáhnete.
Baterie se vejdou do těla ovladače, takže ovladač budete moci uchopit přirozeněji.

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Xbox One Wireless Controller užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Speciální herní ovladače, Joysticky.