Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní zařízení > Gamepady >

Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094)

Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094)

Cena:

2 990 Kč

Koupit za 2 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094): Držák - robustní, spolehlivý a pevný systém připevnění , nastavitelný pro mnoho různých sestav, kompatibilní na levou i pravou stranu, snadný systém připevnění díky dvěma upevňujícím šroubům Sháníte se po praktickém a hlavně skálopevném úchytu pro vaší sekvenční řadící páku a ruční brzdu? Pak tu máme něco přesně pro vás! Tento robustní držák Thrustmaster disponuje spolehlivým systémem připevnění, je nastavitelný do mnoha různých poloh a kompatibilní jak s pravou, tak levou stranou. Je určen především pro psací stoly o tloušťce od 15 do 50 mm. Instalace je jednoduchá, stačí pouze připevnit pomocí dvou šroubů, takže jí zvládne opravdu každý. Je kompatibilní s PC, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4. Díky tomuto držáku se plně ponoříte do vašeho závodu a optimalizujete si maximálně svůj herní zážitek. Klíčové vlastnosti praktického držáku Thrustmaster v černé barvěPraktický držák Thrustmaster pro řídící páku a ruční brzdu v černé... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) - popis

nahoru

Držák - robustní, spolehlivý a pevný systém připevnění , nastavitelný pro mnoho různých sestav, kompatibilní na levou i pravou stranu, snadný systém připevnění díky dvěma upevňujícím šroubům Sháníte se po praktickém a hlavně skálopevném úchytu pro vaší sekvenční řadící páku a ruční brzdu? Pak tu máme něco přesně pro vás! Tento robustní držák Thrustmaster disponuje spolehlivým systémem připevnění, je nastavitelný do mnoha různých poloh a kompatibilní jak s pravou, tak levou stranou. Je určen především pro psací stoly o tloušťce od 15 do 50 mm. Instalace je jednoduchá, stačí pouze připevnit pomocí dvou šroubů, takže jí zvládne opravdu každý. Je kompatibilní s PC, PlayStation 3, Xbox One a PlayStation 4. Díky tomuto držáku se plně ponoříte do vašeho závodu a optimalizujete si maximálně svůj herní zážitek. Klíčové vlastnosti praktického držáku Thrustmaster v černé barvěPraktický držák Thrustmaster pro řídící páku a ruční brzdu v černé...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Speciální herní ovladače, Joysticky.

Nejlevnější Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) akční ceny - Levné Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) stojí 2 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Gamepady.

Thrustmaster držák na sekvenční řadící páku a ruční brzdu (4060094) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz